دیگ شوفاژکار

در دهه ۴۰ که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت.

شرکت ماشین آلات ، تجهیزات و دانش فنی تولید را از کارخانه آهلمن آلمان خریداری و تولید تحت لیسانس شرکت آلمانی آغاز گردید . و از همان آغاز با استفاده از دانش فنی پیشرفته و گسترش ارتباطات با کمپانی های بزرگ دنیا خود را بعنوان سردمدار تولید کننده انواع دیگهای چدنی در منطقه خاورمیانه معرفی نموده و بمرور با گسترش تولیدات امروزه حجم وسیعی از محصولات گازسوز و گازوئیل سوز ازظرفیت  ۱۸،۰۰۰ الی  ۱،۳۰۰،۰۰۰ کیلوکالری بر ساعت و دیگهای سوخت جامدازظرفیت  ۲۵kw الی ۱۰۰kw تولید و به بازارهای داخلی و خارجی صادر می نماید .

شرکت مهندسی اعتلای صنعت پارس موفق گردید تا بر اساس شایستگی ها و تکیه بر توان متخصصین مجموعه خود نمایندگی خدمات پس از فروش را از شرکت شوفاژکار دریافت نماید.کلیه فعالیت های خدماتی شامل نصب و راه اندازی ، تعمیرات ، عیب یابی و … در اولین فرصت توسط تیم متخصص و مجرب در شرکت مهندسی اعتلای صنعت پارس قابل ارائه خواهد بود.