پارس مشعل

شرکت پارس مشعل فعالیت خود را در سال۱۳۶۱ به عنوان تنها شرکت مشعل‌سازی در ایران با تولید مشعل تحت لیسانس شرکتOERTLI  سوئیس در شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان آغاز نمود. این شرکت در طول سال‌های آغازین فعالیت خود ضمن پاسخگویی به نیاز روز افزون صنایع داخلی، با انتقال تکنولوژی طراحی و ساخت مشعل از یکی از معتبرترین سازندگان اروپایی، دانش طراحی مشعل را بومی نمود.شرکت پارس مشعل اولین و تنها شرکت تولیدکننده مشعل آسیائی است که در سال ۱۳۷۰ هزاران مشعل خود را به اروپا صادر نمود.

هم‌اکنون مشعل‌های خانگی و صنعتی تک‌سوخت، دو‌گانه‌سوز و سه‌گانه‌سوز پارس مشعل با توان حرارتی ۱۲/۵ کیلووات تا ۲۰ مگاوات و با تمام سوخت‌های رایج مانند گاز، گاز مایع، گازوئیل و مازوت درقالب بیش از ۱۲۰ مدل مختلف به بازار عرضه می‌شوند.

شرکت مهندسی اعتلای صنعت پارس نماینده رسمی شرکت پارس مشعل ، کلیه خدمات پس از فروش شرکت پارس مشعل از قبیل : سرویس مشعل ، تعمیر مشعل ، نصب و راه اندازی مشعل موتورخانه را در راستای مشتری‌مداری و با هدف ارائه خدمات و پشتیبانی متناسب با نیاز مشتریان و همچنین افزایش رضایتمندی آماده خدمت رسانی می باشد. ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان در دوره گارانتی و پس از آن، استفاده از قطعات اصلی و انجام تعمیرات مشعل براساس اصول دقیق علمی‌ و فنی از تعهدات ما به مشتریان می‌باشد.

تمامی ‌مشعل‌های شرکت پارس مشعل به مدت ۲ سال تحت پوشش بیمه ایران می‌باشند. مشعل‌هایی که توسط پرسنل یا عاملین مجاز این مجموعه نصب و راه‌اندازی شده‌اند به مدت ۳ ماه از زمان نصب تحت گارانتی بدون قید و شرط سرویس و تنظیم مجدد احتمالی بوده و تا ۲۴ ماه پس از راه‌اندازی تحت گارانتی قطعات ایرانی می‌باشند.

در راستای ارتقاء سطح کیفی و کمی‌ دانش عمومی ‌مشتریان، شرکت اعتلای صنعت پارس آماده برگزاری دوره‌های آموزشی نصب راه‌اندازی مشعل در سطوح مبتدی و پیشرفته در کارخانه شما می باشد. همچنین اخبار مرتبط برگزاری دوره های آموزشی دانشگاه تهران نیز از طریق وبسایت و گروه تلگرامی ما اطلاع‌رسانی خواهد شد.